ISO 9001:2015 Belgesi


MARSLABS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, “Teknolojiden Sağlığa” anlayışı ve alanında uzman ve yenilikçi kadrosu ile beyin uyarım sistemleri üzerine çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.Bu doğrultuda çalışmalarımızın standardını ve kalite sistemlerimizi geliştirmek amacıyla ; hasta memnuniyeti, hasta hakları, sürekli iyileştirme, düzeltici ve önleyici faaliyet planlama, hasta ve çalışan güvenliği, sağlıkta etik gibi uluslararası standartların sağlık alanında büyük önem verdiği kavramlar odağında devam etmektedir.MARS LABS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LTİ. ŞTİ. titizlikle yapılan denetimi geçerek ISO 9001:20015 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır.

Kalitemize katarak sağlıkta ve medikal ürünlerde yeni ve inovatif projelerle çalışmalarımıza devam ettiğimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz.

ISO 9001:2015 Nedir?

Kalite Yönetim Sistemi; bir kuruluşun hastalarının beklentilerini ve yürürlükteki yasal şartları karşılayan hizmetin sürekliliğini sağladığını göstermektedir. Ayrıca, sistemi etkili şekilde uygulayarak hasta memnuniyetini sağlamak, sürekli iyileştirme süreçleri geliştirmek ve olası hataları önlemek için kuruluşların gereksinim duyduğu bir kalite yönetim sisteminin şartlarını ortaya koymaktadır

Tanım olarak International Organization for Standardization’ın kısa yazılışı olan ISO, uluslararası standardizasyon kuruluşunun oluşturduğu bir kalite yönetim standardıdır. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, kuruluşun sağlık hizmetlerini uluslararası kabul görmüş bir standarda ve yasal şartlara uygun olarak verdiğini kanıtlanmış olduğunun göstergesidir.

Kuruluşumuz, Amerikan akreditasyonu İAS (International Accreditation Standards)’dan akredite olmuş ve Türkiye, Balkan ülkeleri ve Körfez ülkelerinde faaliyet göstermeye başlayan SİGMACERT ULUSLARARASI BELGELENDİRME EĞT. TEST HİZ. LTD.ŞTİ. tarafından denetlenmiş ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazanmıştır.